Yeni Aldığım Dişi?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• Yeni Aldığım Dişi?

Merhaba iyi günler. bugün oğlumu salmaya attım eşini seçti.. aldım eve getirdim oturma odası 7/24 dolu olduğun'dan sürekli ses,tv, acık. benim odam sakin karanlık oraya koysam olurmu ? Cam tarafı köşeye bakıyor. boşluk var sadece hava alır die düşünüyorum veya hem çam acık, hem kapıyı acık bırakırım. Odam sakin olduğun'dan sorun olmaz yani ne dersiniz ? Odama koymalımıyım arada sırada güneşe cıkarırım ? ;)
    • Yeni Aldığım Dişi?

karabatakx wrote:

Merhaba iyi günler. bugün oğlumu salmaya attım eşini seçti.. aldım eve getirdim oturma odası 7/24 dolu olduğun'dan sürekli ses,tv, acık. benim odam sakin karanlık oraya koysam olurmu ? Cam tarafı köşeye bakıyor. boşluk var sadece hava alır die düşünüyorum veya hem çam acık, hem kapıyı acık bırakırım. Odam sakin olduğun'dan sorun olmaz yani ne dersiniz ? Odama koymalımıyım arada sırada güneşe cıkarırım ? ;)

Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz.

Kuşlarınızın sakin bir ortamda durması iyi olur .

Kuşlarınızın resimlerini atma şansınız var mı?