super kuslar ucuza jumboya geciyorum

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• super kuslar ucuza jumboya geciyorum

01 - Irkı karisik

02 - Cinsiyeti: cift

04 - Yaşı:-

05 - Sağlık Durumu:İYİ

06 - Bilezik No

07 - Fiyatı: resim altinda

08 - Geçerlilik Tarihi:SATILANA KADAR

09 - Satılan / Alınacak Şehir: ANKARA

10 - Gönderilebilecek Mesafe: ELDEN TESLİM

11 - İrtibat Telefonu:543 482 49 81

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:7-24

14 - Show jumboya gecegimden dolayi kuslarimi satmak istiyorum ucuza verecegim konusur anlasiriz

varan 1 orjinal yesil tonlaridir kiriklik yoktur disi yuvaliktaa zaman geciriyor yakinda
      yumurta duser

sadece 85 tl

--------------------------------------------------------------------------------------------
      -----------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------

varan2 ALbino disi mavi erkek disi cok iridir kizmis durumdadir 85 tl

-------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

varan 3 jumbo disi spangle erkek 1 agiz yavru alindi erkek cok fenaaa disi tuyten cikmak uzere fiyati 175 tl

---------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------

varan 4 en iyi ciftim surekli yavru verir alan asla pisman olmaz tepelidir kuslar bu arada disi kabak dir fiyat 275 tl disinin yavruyu 1 saat once aldim disnin kuyruk gne dustu

---------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

varan 5 yavrularr

tepeli yavru 50
      normal yavrular 30 tldir

-------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

varan 6 ilk kulucklari ilk yumurtasi geldi 80 tl

varan 7 disi kuyruk dustu erkek tuyden cikior jumbo kirigidr erkek disi ingiliz kirigi fiyat 120 tl