Ankara 2 adet Damızlık ciftler

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• Ankara 2 adet Damızlık ciftler

01-) IRKI: Dişiler Saf kan Kırmızı göz Lutino Erkek biri hollanda biri sarı yüz hollanda

02-) CİNSİYETİ: Cift

03-) YAŞI: 1 yaş

04-) SAĞLIK DURUMU:Çok İYİ

05-) BİLEZİK NO:

06-) FİYATI: 150 tl

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: SATILANA KADAR

08-) SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR:ANKARA

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: ANKARA/KEÇİÖREN/BATIKENT ELDEN TESLİM .Otobüs ayarlanırsa heryer

10-) İRTİBAT TELEFONU: facebook yada buradan özel msj yolu ile ( facebook.com/g0rky06 )

11-) MAİL ADRESİ:

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ:

13-) AÇIKLAMALAR:Evimi değiştirdiğim yerim olmadığı için sahiplendiriyorum tüm kuşlarımı.Dişiler bakıcı kana sahip lutino yavru verir .Değerini bilene ve degerini verene sahiplendirilecektir.Takas yoktur.

Erkek de dişide bakıcı kana sahip.
      14-) RESİMLER

• Ankara 2 adet Damızlık ciftler

Yine almam degil hocam bu elimdekileri ne yapacam sikinti o uretimci degilim ben evdekiler bunlari bile ucsun kacsin diye gozlerinin icine bakiyolar o yuzden tek cift hakkim var. Kuslarinda cok hosuma gitti bi kez olsun yavru almak istiyorum tek derdim bu ins inandirici olabilmisimdir.... basinizi agrittiysam kusura bakmayin