endişeli

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• endişeli

Merhabalar arkadaşlar iki dişi bir kuşum var kuşlarımdan ikisi eş oldular şuan yumurtaları var diğer dişiyi sürekli gagalayip yem yedirmiyorlar erkek onunlada eş olmak istiyor ama dişi olan kıskanıyor kafeste sürekli kovalıyor ayrı kafese koydum ama birlikte olmaya aliştikları için sürekli yanlarına gitmek istiyor sorun olurmu ne yapmam gerekir bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum..
    • Cvp: endişeli

Kumral yazdı:

Merhabalar arkadaşlar iki dişi bir erkek kuşum var kuşlarımdan ikisi eş oldular şuan yumurtaları var diğer dişiyi sürekli gagalayip yem yedirmiyorlar erkek onunlada eş olmak istiyor ama dişi olan kıskanıyor kafeste sürekli kovalıyor ayrı kafese koydum ama birlikte olmaya aliştikları için sürekli yanlarına gitmek istiyor sorun olurmu ne yapmam gerekir bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum..

Hocam biraz daha ayrı kalsınlar. Dişi ve erkek kuş arasında fazla yaş farkı var mı ? O yüzdende sorun olabilir erkek çifleşmek isiyodur yaşı büyüktür ama dişi küçüktür istemiyor olabilir.
    • Cvp: endişeli

Mirac YILDIRIM yazdı:

Kumral yazdı:

Merhabalar arkadaşlar iki dişi bir erkek kuşum var kuşlarımdan ikisi eş oldular şuan yumurtaları var diğer dişiyi sürekli gagalayip yem yedirmiyorlar erkek onunlada eş olmak istiyor ama dişi olan kıskanıyor kafeste sürekli kovalıyor ayrı kafese koydum ama birlikte olmaya aliştikları için sürekli yanlarına gitmek istiyor sorun olurmu ne yapmam gerekir bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum..

Hocam biraz daha ayrı kalsınlar. Dişi ve erkek kuş arasında fazla yaş farkı var mı ? O yüzdende sorun olabilir erkek çifleşmek isiyodur yaşı büyüktür ama dişi küçüktür istemiyor olabilir.

Evet diğer dişi olan ona göre küçük ayrı kafese koydum ama alışırmı ayrı kafeste durmaya yanlarına gitmek istiyor kafeste olan dişide onu istemiyor zaten yumurtalarından kıskanıyor sanırım