Yavru almak istiyorum. görüşlerinizi bekliyorum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• Yavru almak istiyorum. görüşlerinizi bekliyorum

selamun aleykum arkadaşlar
      4 5 sene evvel muhabbet kuşlarımızdan iki defa yavru aldık. az çok mubişler hakkında bilgim var. mubişleri çok seviyorum şimdi evimde 1 jumbo erkek, 1 yerli dişi muhabbet kuşu var. onlardan yavru almak istiyorum. benim odamda bass sistemli hoperlor var ne kadar dikkat etsem de illa o müzik yüksek sesle açılır.. bu kuşları rahatsız ediyor dişi kuş yuvaya girmiyor acayip ötüşüyorlar. yerlerini değiştirdim fakat bu defa da bulundukları mekan biraz soğuk dişi kuş yuvaya hiç girmez oldu. henüz tam çiftleşmemişler ama kur yapıyordular benim odamda iken. beslenme olarak havuç asarım kafese yumurta veririm böyle 10 günde bir. kafeste kuş kumu var onu da tüketiyorlar.
      ne yapmam gerekiyor ? yardımlarınızı bekliyorum.
      yavru beslemeyi büyütmeyi özledim 
    • Cvp: Yavru almak istiyorum. görüşlerinizi bekliyorum

Bence kuşlarının yerini hiç değiştirme en iyi nerde mutlu olursa orda dursunlar ve biraz yüksekte dursunlar yavru almak istiyosan yüksek seste şarkı açma kolay gelsin kur yapmalari sonunda ciftlesme ve yumurta olacaktır

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi