eşlimi acaba

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• Cvp: eşlimi acaba

İlyas Şen wrote:

serkod wrote:

arkadaslar bı çift yavru muhabbet kusum var  bunların eslı oldunu duydum dogrumudur ılerde yumurta yaparlarmı

Eğer kuşlarınızın biri erkek diğeri dişi olduğundan emin olduysanız ve uygun yaşa gelmişler ise yavru vermelerinde bir engel olacağını sanmıyorum. Güle güle besleyin.

[hr]
      Ama biri dişi ve diğeri erkek olarak cikiyomus zaten r yumurta vardı 2si boş çıktı çıkanlarda eşli ve biri dişi diğeri erkek diyolar

The post was edited 1 time, last by serkod ().

• Cvp: eşlimi acaba

serkod wrote:

İlyas Şen wrote:

Eğer kuşlarınızın biri erkek diğeri dişi olduğundan emin olduysanız ve uygun yaşa gelmişler ise yavru vermelerinde bir engel olacağını sanmıyorum. Güle güle besleyin.

[hr]
      Ama biri dişi ve diğeri erkek olarak cikiyomus zaten  r yumurta vardı 2si boş çıktı  çıkanlarda eşli ve  biri dişi diğeri erkek diyolar

Ama biri dişi ve diğeri erkek olarak cikiyomus zaten  r yumurta vardı 2si boş çıktı  çıkanlarda eşli ve  biri dişi diğeri erkek diyolar