Yeni hobim, birkaç soru?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• Yeni hobim, birkaç soru?

Abilerim,ablalarım(forumda bayan varmı bilmiyorum.),kardeşlerim.
      Muhabbet kuşu beslemeye basladım.dişi bi muhabbetim var. Gagasi bana fazla uzun geldi, ve bende pet shop dan gaga taşı aldım. Bu 2. Gunu ama tasa dokunmamis bile!. Bunu anlayamadım, bi sıkınti varsa lutfen bilgilendirin beni, bugun bi fıs fıs ile birkac defa uzerine su sıkdım, 10 dk sonra iki buklum oldu ve kafasi hafif hafif yukari asai gidip gelmeye basladi?, Ki hala oyle. Tuylerini kabartti ve oyle duruyuor. Yalnış birşeymi yapıorum bilmiyorum ama az once kafesin tellerinde yuruyordu. Ki cok cambaz bir kus.
      Ayrica size kafesim hakkinda da bilgi vereyim.
      1 tane suluk. 1 tane yemlik . 1 tane ağaç sap var uzerine tutundugu, 1 tanede plastik sap. 1 tane salincak, zilli , 1 tane gaga taşı mevcut, kafes ölcüleri de , 30 uzunluk , 20 genislik, 35 yukseklikde.
      Eger yanlis yapdiim birsey varsa lutfen beni uyarin, yapmam veya almam gereken birsey varsa da bana soleyin.
      Cevap yazanlara cok tesekkur ederim, iyi forumlar.
      Saygılar..

Buda bi fotograf.
      Files

The post was edited 1 time, last by Cambaz ().

• Cvp: Yeni hobim, birkaç soru?

Cambaz wrote:

Sanırım aktif bir forum değil??? :-/

hocam zamana bırakın kuşunuz yeni ortamına alışsın. Daha önceki sahibi gaga taşı vermedğiği için alışması zaman alabilir. Ama muhabbet kuşu gaga taşını kemirirken pek farkında olmaya bilirsiniz. Eğer eğitmek için kuş aldıysanız kafesteki oyuncakları kaldırın. Dişi kuşun eğitimi zaman alabilir veya başarasız olabilirsiniz.