Sabit Muhabbet Kuşu Ev Üreticileri

Yeni temamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun.

Lütfen Konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

• Muhabbet Kuşu Ev Üreticileri

Öncelikle herkeze merhaba ,

Ben 4 yılı aşkın süredir evimde hobi amaçlı muhabbet kuşu üretimi yapıyor.Onlar benim vazgeçilmez dostlarımdır. Birçok hobici arkadaşa muhabbet kuşu sevgisini aşılayan ve yavrularımla hobiye ilk adımlarını ben sağladım.

Şuan evimde 1 çift LUTİNO

2 çift tepeli mantolu çiftim yavruları ve yumurtaları

1 çift Sultan Papağanı ve yavruları mevcuttur.

Keyifli sohbetler dilerim.
    • Muhabbet Kuşu Ev Üreticileri

serkan erkan yazdı:

Öncelikle herkeze merhaba ,

Ben 4 yılı aşkın süredir evimde hobi amaçlı muhabbet kuşu üretimi yapıyor.Onlar benim vazgeçilmez dostlarımdır. Birçok hobici arkadaşa muhabbet kuşu sevgisini aşılayan ve yavrularımla hobiye ilk adımlarını ben sağladım.

Şuan evimde 1 çift LUTİNO

2 çift tepeli mantolu çiftim yavruları ve yumurtaları

1 çift Sultan Papağanı ve yavruları mevcuttur.

Keyifli sohbetler dilerim.

evcillerinizin en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz serkan abi :)
    • Cvp: Muhabbet Kuşu Ev Üreticileri

selamun aleykum arkadaşlar
      4 5 sene evvel muhabbet kuşlarımızdan iki defa yavru aldık. az çok mubişler hakkında bilgim var. mubişleri çok seviyorum şimdi evimde 1 jumbo erkek, 1 yerli dişi muhabbet kuşu var. onlardan yavru almak istiyorum. benim odamda bass sistemli hoperlor var ne kadar dikkat etsem de illa o müzik yüksek sesle açılır bu kuşları rahatsız ediyor dişi kuş yuvaya girmiyor acayip ötüşüyorlar. yerlerini değiştirdim fakat bu defa da bulundukları mekan biraz soğuk dişi kuş yuvaya hiç girmez oldu. henüz tam çiftleşmemişler ama kur yapıyordulardı benim odamda iken. beslenme olarak havuç asarım kafese yumurta veririm böyle 10 günde bir. kafeste kuş kumu var onu da tüketiyorlar.
      ne yapmam gerekiyor ? yardımlarınızı bekliyorum.
      yavru beslemeyi büyütmeyi özledim :)